Agencja

Mocno wierzymy w to, że każda firma to inna historia i potrzebuje własnego języka, by skutecznie mówić do klienta. Lubimy poznawać te historie i tworzyć niepowtarzalne, cyfrowe produkty wspierające sukces marek w sieci. I poza nią również.

Znamy się na DIGITALU

W cyfrowym świecie wszystko jest połączone. I dobrze, bo nic nie sprawia nam takiej przyjemności, jak łączenie. Dlatego w GETID łączymy spontaniczną kreatywność z chłodną strategią, estetykę z efektywnością i firmy z klientami.

Nasze zasady

01.

Rób to co kochasz

Pewnie moglibyśmy robić wiele innych rzeczy, bo nasz zespół tworzą wszechstronni i utalentowani ludzie. Jednak wybraliśmy cyfrowe rzemiosło, ponieważ naprawdę je kochamy. Z chęcią podzielimy się z Tobą częścią tej miłości.

02.

Pracuj mądrze

Kreatywny chaos kończy się na etapie burzy mózgów, potem zaczyna się systematyczna, uporządkowana praca. Z regularnymi aktualizacjami i optymalizacją efektywności, bo przecież pracujemy w cyfrowym, ciągle zmieniającym się świecie.

03.

Wyloguj się

Czasem dobrze jest zobaczyć, co słychać w analogowej rzeczywistości. Gdy już tam jesteśmy, niektórzy z nas… nurkują, pływają na kite, podróżują, a nawet...dekorują. Mocno wierzymy, że ta mieszanka zainteresowań i patentów na czas wolny czyni GETID agencją wolną od utartych schematów.

Nasz zespół

Sprawdż aktualne oferty pracy

Łukasz

CEO, Web Designer

Tomek

Back-end Developer

Piotr

Back-end Developer

Piotr

Front-end Developer

Kasia

Project Manager

Monika

Content Manager

Magda

Office Manager

Wybrane projekty

Gotowa? Gotów? My też!

Zadzwoń albo napisz, zmieńmy razem Twój pomysł w coś niesamowitego!

Wyślij brief
  • GETID
    Południowa 45
    62-064 Plewiska k/Poznania
  • biuro@getid.pl
  • +48 509 068 808