Jak działamy

Lubimy realizować różnorodne projekty, ale przy każdym działamy w odpowiednio dobranym zespole. Jedno się nie zmienia: celem jest zawsze rozwój Twojej firmy.

Proces realizacji

Chętnie opowiemy Ci więcej o naszej metodzie pracy.

01. Koncepcja

Każdy dobry projekt zaczyna się od burzy mózgów. Nasz zespół przeanalizuje Twoje potrzeby i wspólnie stworzymy koncepcję, która najlepiej im odpowiada.

02. Realizacja

UX/UI, Design, Front-end, Back-end, Testy, Wdrożenie. Nasze projekty realizujemy w mniejszych etapach, podczas których jesteśmy w stałym kontakcie z klientem. Ty masz wgląd w efekty prac, my natomiast mamy pewność, że Twoje oczekiwania zostają spełnione.

03. Analiza i Optymalizacja

Po starcie projektu przychodzi czas na analizę pierwszych efektów. Analizujemy, raportujemy, optymalizujemy, rozwijamy.

Zasady współpracy

Każda agencja ma swój własny model współpracy z klientami. My lubimy elastyczność i przejrzystość.
Jasne umowy, jasna komunikacja, bez niedopowiedzeń. Stawiamy na:

01.

Doradztwo

Czasem udana współpraca zaczyna się od prostej porady. Nie wiesz, jak powinien wyglądać Twój projekt, ale masz konkretną potrzebę? Nasi specjaliści pomogą Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie. Po prostu napisz do nas.

02.

Partnerstwo

Na dobrze zrealizowanym projekcie korzystają obie strony: klient i wykonawca. Czujemy się odpowiedzialni za efekty naszej pracy i lubimy czuwać nad ich dalszym rozwojem.

03.

Jasny
Model rozliczeń

Nie każdy projekt da się dokładnie wycenić już na samym początku, dlatego do kwestii rozliczeń podchodzimy elastycznie, praktykując zarówno pracę na ustalonym budżecie jak i według stawki godzinowej. Jedno jest jednak dla nas twardą regułą: nie uznajemy ukrytych kosztów. Wiesz dokładnie ile i za co płacisz.

04.

Przejrzysty
Harmonogram
realizacji

Wspólnie z klientem ustalamy stawkę godzinową za świadczone usługi. Cała nasza praca jest szczegółowo odnotowywana przez specjalny system, dzięki czemu wiesz dokładnie co, kiedy i za ile zrobiliśmy.

05.

Zaufany zespół

Dysponujemy zgranym zespołem doświadczonych specjalistów, który zrealizował już dziesiątki projektów. Sami możemy wiele zrobić, ale nie wszystko. Są zadania, przy których współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami, uczestnicząc jako agencja w całym procesie realizacji, od początku do końca. Czujemy się odpowiedzialni z efekty naszej pracy.

Chcesz zrealizować Z NAMI PROJEKT?

Nie obiecujemy, że zmienimy całe Twoje życie, ale na pewno pomożemy w rozwoju biznesu. Zostaw swoje dane, odezwiemy się.

Zadzwoń lub napisz maila i stwórzmy razem coś wyjątkowego.

Łukasz Nagórski
CEO, Web Designer

509068808
biuro@getid.pl

Wybrane projekty

Gotowa? Gotów? My też!

Zadzwoń albo napisz, zmieńmy razem Twój pomysł w coś niesamowitego!

Wyślij brief
  • GETID
    Południowa 45
    62-064 Plewiska k/Poznania
  • biuro@getid.pl
  • +48 509 068 808