Strona konkursowa, Oprogramowanie dedykowane Misiowe Historie Lindt

Klient

 • 4Frame

Zakres

 • Front-end
 • Back-end

Czas

 • 2017

Misiowe historie

Marki Lindt, producenta wyśmienitej czekolady i wyjątkowych pralin chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Od dziesiątek lat produkty marki Lindt zachwycają koneserów czekoladowych przysmaków.

Było to już dawno, późną jesienią 2017 r. Znakomicie jednak pamiętamy ten czas kiedy zostaliśmy poproszeni przez agencję 4Frame o zaprogramowanie serwisu konkursowego, za pomocą którego jego uczestnicy mogli lepiej poznać Misia Teddy’ego, świątecznego bohatera marki Lindt.

Mikrofon, mp3 i wiele uśmiechu

Zadaniem, które przed nami postawiono było zaprogramowanie serwisu www, który umożliwia uczestnikom przygotowanie bajki w formie audio.

Pomysł polegał na tym, żeby pierwszą część bajki przeczytał użytkownik, dzięki udostępnionym na swoim urządzeniu mikrofonie, a drugą lektor. Połączone pliki uczestnicy mogli wysłać do bliskich sobie osób w formie interaktywnej książki i nagrania mp3, a tym samym sprawić, żeby na ich twarzach, w tym świątecznym czasie pojawił się uśmiech.

Oprogramowanie dedykowane

Żeby sprostać oczekiwaniom Klienta oraz zapewnić szybkie działanie zdecydowaliśmy się na przygotowanie dedykowanej platformy konkursowej, która w 100% spełniła założenia.

Wyzwaniem było przygotowanie serwisu www w taki sposób, aby umożliwiał on nagrywanie zarówno na urządzeniach mobilnych jak i komputerach. Przez cały konkurs aplikacja działała bez zarzutów, a cała akcja zakończyła się sukcesem zarówno dla nas, naszego Klienta jak i marki Lindt.

Poprzedni projekt

Chcesz zrealizować projekt?

Zadzwoń, napisz maila lub użyj formularza kontaktowego i opowiedz nam o swoim biznesie. Stwórzmy razem coś wyjątkowego.

Zadzwoń lub napisz maila i stwórzmy razem coś wyjątkowego.

Łukasz Nagórski
CEO, Web Designer

509068808
biuro@getid.pl

Wybrane projekty

Gotowa? Gotów? My też!

Zadzwoń albo napisz, zmieńmy razem Twój pomysł w coś niesamowitego!

Wyślij brief
 • GETID
  Południowa 45
  62-064 Plewiska k/Poznania
 • biuro@getid.pl
 • +48 509 068 808